Reklama

Notowania akcji spółki ATM Grupa z 2 września 2020 roku

W środę, 2 września ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 4,48 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 4,38 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 6, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 820 sztuk. Spadek odbył się przy małym obrocie, więc inwestorzy powinni obserwować co będzie się działo na kolejnych sesjach. Obroty wyniosły 3,62 tys. złotych, a w ostatnim miesiącu średni obrót dla tych akcji wynosił 81,3 tys. zł.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 3,05 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 0,45 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 5,22 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 1,11 proc.

W środę ATM Grupa zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,82 proc. do poziomu 51 356 punktów, a wartość spółki spadła o 0,67 proc. Spółki z branży medialnej do których należy także ATM Grupa pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 0,09 proc. do poziomu 5 175 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora medialnego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża medialna zachowywała się lepiej niż ATM Grupa, gdyż wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 0,09 proc., a wartość spółki spadła o 0,67 proc.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »