Reklama

Notowania akcji spółki ATM Grupa z 24 sierpnia 2020 roku

W poniedziałek, 24 sierpnia ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 4,6 zł, czyli o 0,22 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 4,59 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 4,59 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 2, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 77 sztuk. Obroty wyniosły 353,45 zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 4,79 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 2,34 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 0,86 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 2 proc.

Reklama

W poniedziałek ATM Grupa zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,97 proc. do poziomu 52 424 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki medialne do których należy także ATM Grupa pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 0,05 proc. do poziomu 5 038 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora medialnego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża medialna zachowywała się trochę lepiej niż ATM Grupa, gdyż wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 0,05 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »