Notowania akcji spółki ATM Grupa z 25 września 2020 roku

W piątek, 25 września ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 3,74 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 3,82 zł - spółka osiągnęła o godzinie 14.35 by na zamknięciu spaść do poziomu 3,74 zł.

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 4, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 180 sztuk. Sesja była przy małym obrocie, który wyniósł 673,28 złotych, a w ostatnim miesiącu średni obrót dla tych akcji wynosił 480 tys. zł.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 3,61 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 18,52 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 19,57 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 16,89 proc.

Reklama

W piątek ATM Grupa zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,59 proc. do poziomu 48 295 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki medialne do których należy także ATM Grupa pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 0,01 proc. do poziomu 4 770 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek medialnych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża medialna zachowywała się trochę lepiej niż ATM Grupa, gdyż wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 0,01 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »