Reklama

ATMGRUPA (ATG): Notowania akcji spółki ATM Grupa z 26 lutego 2021 roku

W piątek, 26 lutego ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 4,12 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 3,98 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 12, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 11 685 sztuk. Obroty wyniosły 47,2 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek podobnie jak to miało miejsce w ostatnią środę, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 1,67 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 2,24 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 12,92 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 3,97 proc.

W piątek ATM Grupa zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,28 proc. do poziomu 56 970 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,24 proc. Spółki z branży medialnej do których należy także ATM Grupa ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-MEDIA spadła o 0,80 proc. do poziomu 6 284 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek medialnych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »