Reklama

Notowania akcji spółki ATM Grupa z 29 marca 2021 roku

W poniedziałek, 29 marca ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 4,04 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 3,96 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 2, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 739 sztuk. Obroty wyniosły 2,95 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na otwarciu.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca spadła o 3,88 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 9,39 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 18,56 proc.

Reklama

W poniedziałek ATM Grupa zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,6 proc. do poziomu 58 444 punktów, a wartość spółki spadła o 1,98 proc. Spółki z sektora medialnego do których należy także ATM Grupa pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 0,51 proc. do poziomu 6 251 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży medialnej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor medialny zachowywał się dużo lepiej niż ATM Grupa, gdyż wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 0,51 proc., a wartość spółki spadła o 1,98 proc.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »