Reklama

Notowania akcji spółki ATM Grupa z 3 sierpnia 2022 roku

W środę, 3 sierpnia ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 3,35 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 3,5 zł - spółka osiągnęła o godzinie 10.09 by na zamknięciu spaść do poziomu 3,46 zł.

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 10, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 9 093 sztuk. Obroty wyniosły 31,3 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost podobnie jak to miało miejsce w ostatni poniedziałek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 2,06 proc., w ciągu miesiąca nie zmieniła się. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 16,63 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 15,61 proc.

Reklama

W środę ATM Grupa zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,13 proc. do poziomu 54 841 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 3,28 proc. Spółki z sektora medialnego do których należy także ATM Grupa pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 1,49 proc. do poziomu 6 692 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży medialnej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »