Reklama

Notowania akcji spółki ATM Grupa z 8 lutego 2021 roku

W poniedziałek, 8 lutego ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 4,01 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 4,1 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 3, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 840 sztuk. Obroty wyniosły 3,37 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 4,33 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 1,99 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 14,05 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 12,77 proc.

Reklama

W poniedziałek ATM Grupa zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,03 proc. do poziomu 57 439 punktów, a wartość spółki wzrosła o 2,24 proc. Spółki medialne do których należy także ATM Grupa ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-MEDIA spadła o 0,34 proc. do poziomu 5 828 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora medialnego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża medialna zachowywała się dużo gorzej niż ATM Grupa, gdyż wartość indeksu WIG-MEDIA spadła o 0,34 proc., a wartość spółki wzrosła o 2,24 proc.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »