Reklama

Notowania akcji spółki Auto Partner z 20 lipca 2022 roku

W środę, 20 lipca Auto Partner (APR) rozpoczęło notowania od poziomu 12 zł, czyli o 0,33 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 11,96 zł. O godzinie 9.12 kurs akcji spadł do poziomu 11,86 zł, a następnie wzrósł do wartości 12,6 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Auto Partner wyniosła 33, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 47 002 sztuk. Obroty wyniosły 559 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 3,08 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 0,96 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 0,40 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 0,79 proc.

Reklama

W środę Auto Partner zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,93 proc. do poziomu 53 733 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 5,35 proc. Spółki z sektora motoryzacyjnego do których należy także Auto Partner pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 1,11 proc. do poziomu 5 678 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży motoryzacyjnej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Auto Partner to importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocyklowych. Grupa stanowi platformę sprzedaży głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »