Reklama

Notowania akcji spółki Auto Partner z 26 stycznia 2021 roku

We wtorek, 26 stycznia Auto Partner (APR) rozpoczęło notowania od poziomu 8,44 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 10.14 kurs akcji wzrósł do poziomu 8,52 zł, a następnie, o 11.24, spadł do wartości 8,42 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 8,52 zł.

Liczba transakcji dla spółki Auto Partner wyniosła 24, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 19 127 sztuk. Obroty wyniosły 158 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost podobnie jak to miało miejsce w ostatni piątek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 1,43 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 57,78 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 66,41 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 5,97 proc.

Reklama

We wtorek Auto Partner zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,38 proc. do poziomu 57 785 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,95 proc. Spółki motoryzacyjne do których należy także Auto Partner pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 1,32 proc. do poziomu 4 596 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek motoryzacyjnych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Auto Partner to importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocyklowych. Grupa stanowi platformę sprzedaży głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »