Reklama

Notowania akcji spółki Auto Partner z 3 września 2021 roku

W piątek, 3 września Auto Partner (APR) rozpoczęło notowania od poziomu 13,55 zł, czyli o 0,74 proc. więcej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 13,45 zł. O godzinie 9.08 kurs akcji wzrósł do poziomu 13,7 zł, a następnie, o 16.17, spadł do wartości 13,35 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 13,4 zł.

Liczba transakcji dla spółki Auto Partner wyniosła 49, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 37 916 sztuk. Obroty wyniosły 510 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 2,55 proc., w ciągu miesiąca nie zmieniła się. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 88,73 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 90,34 proc.

W piątek Auto Partner zachowywało się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,36 proc. do poziomu 71 177 punktów, a wartość spółki spadła aż o 0,37 proc. Spółki motoryzacyjne do których należy także Auto Partner ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-MOTO spadła o 0,22 proc. do poziomu 6 339 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z branży motoryzacyjnej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Auto Partner to importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocyklowych. Grupa stanowi platformę sprzedaży głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »