Reklama

Notowania akcji spółki Benefit z 18 stycznia 2022 roku

We wtorek, 18 stycznia Benefit (BFT) rozpoczął notowania od poziomu 630 zł, czyli o 0,32 proc. więcej niż na zamknięciu poniedziałkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 628,0 zł. O godzinie 9.39 kurs akcji wzrósł do poziomu 632 zł, a następnie, o 15.04, spadł do wartości 615 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 624 zł.

Liczba transakcji dla spółki Benefit wyniosła 29, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 735 sztuk. Obroty wyniosły 452 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 3,26 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 1,46 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 25,54 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 4,73 proc.

We wtorek Benefit zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,85 proc. do poziomu 70 912 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,64 proc.

Benefit jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie między innymi: sportu i rekreacji (karta MultiSport, MultiSport Kids, sieci Fitness) oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr). Posiada unikalne produkty w postaci Kafeterii, które pozwalają pracownikowi na dowolny wybór świadczenia pozapłacowego w ramach listy zaakceptowanej przez pracodawcę. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »