Reklama

Notowania akcji spółki Benefit z 5 maja 2021 roku

W środę, 5 maja Benefit (BFT) rozpoczął notowania od poziomu 885 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 12.22 kurs akcji spadł do poziomu 853 zł, a następnie wzrósł do wartości 899 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Benefit wyniosła 43, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 642 sztuk. Obroty wyniosły 462 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 15,11 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 3,81 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 12,38 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 19,23 proc.

Reklama

W środę Benefit zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,63 proc. do poziomu 60 937 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 1,58 proc.

Benefit jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie między innymi: sportu i rekreacji (karta MultiSport, MultiSport Kids, sieci Fitness) oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr). Posiada unikalne produkty w postaci Kafeterii, które pozwalają pracownikowi na dowolny wybór świadczenia pozapłacowego w ramach listy zaakceptowanej przez pracodawcę. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »