Reklama

Notowania akcji spółki BNP Paribas Bank Polska z 26 listopada 2021 roku

W piątek, 26 listopada BNP Paribas Bank Polska (BNP) rozpoczęło notowania od poziomu 84,8 zł, czyli o 3,42 proc. mniej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 87,8 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 81,4 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki BNP Paribas Bank Polska wyniosła 44, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 720 sztuk. Obroty wyniosły 596 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była szóstą sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 10,75 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 10,75 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 66,00 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 43,1 proc.

W piątek BNP Paribas Bank Polska zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 3,51 proc. do poziomu 66 441 punktów, a wartość spółki spadła aż o 5,47 proc. Spółki z branży bankowej do których należy także BNP Paribas Bank Polska ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-BANKI spadła o 5,59 proc. do poziomu 8 218 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora bankowego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

BNP Paribas to uniwersalny bank oferujący kompleksową gamę produktów zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Segment bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci mogą również korzystać z usług doradztwa inwestycyjnego. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »