Reklama

Notowania akcji spółki Boryszew z 29 listopada 2021 roku

W poniedziałek, 29 listopada Boryszew (BRS) rozpoczął notowania od poziomu 3,275 zł, czyli o 0,3 proc. mniej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 3,285 zł. O godzinie 9.17 kurs akcji wzrósł do poziomu 3,32 zł, a następnie, o 11.01, spadł do wartości 3,25 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 3,315 zł.

Liczba transakcji dla spółki Boryszew wyniosła 23, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 48 960 sztuk. Obroty wyniosły 156 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 3 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 5,01 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 3,92 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 12,37 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 15,3 proc.

W poniedziałek Boryszew zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,31 proc. do poziomu 66 649 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,91 proc.

Grupa Boryszew jest jednym z największych prywatnych holdingów przemysłowych. Po wielu akwizycjach głównymi liniami biznesowymi są obecnie: półfabrykaty z metali kolorowych (Al, Pb, Cu, Zn) i ich stopów, przewody samochodowe i plastikowe elementy wnętrz dla globalnych producentów aut, łożyska oraz wyroby chemiczne (włókna syntetyczne, płyny do chłodnic i klimatyzacji). (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »