Reklama

Notowania akcji spółki Boryszew z 5 maja 2021 roku

W środę, 5 maja Boryszew (BRS) rozpoczął notowania od poziomu 3,23 zł, czyli o 0,62 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 3,21 zł. O godzinie 9.05 kurs akcji wzrósł do poziomu 3,25 zł, a następnie, o 16.49, spadł do wartości 3,2 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 3,225 zł.

Liczba transakcji dla spółki Boryszew wyniosła 41, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 46 846 sztuk. Obroty wyniosły 149 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 0,16 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 4,03 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 11,03 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 9,15 proc.

W środę Boryszew zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,63 proc. do poziomu 60 937 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,47 proc.

Grupa Boryszew jest jednym z największych prywatnych holdingów przemysłowych. Po wielu akwizycjach głównymi liniami biznesowymi są obecnie: półfabrykaty z metali kolorowych (Al, Pb, Cu, Zn) i ich stopów, przewody samochodowe i plastikowe elementy wnętrz dla globalnych producentów aut, łożyska oraz wyroby chemiczne (włókna syntetyczne, płyny do chłodnic i klimatyzacji). (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »