Reklama

Notowania akcji spółki Bumech S.A. z 20 stycznia 2022 roku

W czwartek, 20 stycznia Bumech S.A. (BMC) rozpoczął notowania od poziomu 23,1 zł, czyli o 0,43 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 23,0 zł. O godzinie 9.08 kurs akcji wzrósł do poziomu 23,3 zł, a następnie, o 15.27, spadł do wartości 21,8 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 22 zł.

Liczba transakcji dla spółki Bumech S.A. wyniosła 95, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 93 749 sztuk. Obroty wyniosły 2,09 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek podobnie jak to miało miejsce w ostatni wtorek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 4,27 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 10,20 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 517,98 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 2,8 proc.

W czwartek Bumech S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,44 proc. do poziomu 70 420 punktów, a wartość spółki spadła aż o 4,35 proc.

Przedsiębiorstwo z branży maszynowej świadczące usługi dla górnictwa. Trzy podstawowe obszary działalności to: drążenie wyrobisk podziemnych, produkcja urządzeń i maszyn górniczych oraz serwis i remonty maszyn. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »