Reklama

Notowania akcji spółki Captor Therapeutics S.A. z 2 grudnia 2021 roku

W czwartek, 2 grudnia Captor Therapeutics S.A. (CTX) rozpoczął notowania od poziomu 188,88 zł, czyli o 0,77 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 187,44 zł. Przez całą sesję kurs utrzymywał się na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki Captor Therapeutics S.A. wyniosła 3, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 823 sztuk. Obroty wyniosły 136 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Większość transakcji była na zamknięciu.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 2,65 proc., w ciągu miesiąca nie zmieniła się. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

Reklama

W czwartek Captor Therapeutics S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,45 proc. do poziomu 68 204 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,77 proc.

Firma biofarmaceutyczna wyspecjalizowana w rozwoju leków w obszarze chorób nowotworowych i autoimmunologicznych, wywołujących celowaną degradację białek. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »