Reklama

Notowania akcji spółki CAVATINA Holding S.A. z 10 czerwca 2022 roku

W piątek, 10 czerwca CAVATINA Holding S.A. (CAV) rozpoczęła notowania od poziomu 20,7 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. Przez całą sesję kurs utrzymywał się na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki CAVATINA Holding S.A. wyniosła 1, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 244 sztuk. Obroty wyniosły 5,05 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Większość transakcji była na otwarciu.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 0,96 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 0,49 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

Reklama

W piątek CAVATINA Holding S.A. zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 2,04 proc. do poziomu 54 308 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z branży nieruchomości do których należy także CAVATINA Holding S.A. ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-NRCHOM spadła o 0,86 proc. do poziomu 2 529 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża nieruchomości zachowywała się gorzej niż CAVATINA Holding S.A., gdyż wartość indeksu WIG-NRCHOM spadła o 0,86 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Deweloper zarządzający wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi - od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »