Reklama

Notowania akcji spółki CAVATINA Holding S.A. z 25 maja 2022 roku

W środę, 25 maja CAVATINA Holding S.A. (CAV) rozpoczęła notowania od poziomu 20 zł, czyli o 2,44 proc. mniej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 20,5 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 20,5 zł - spółka osiągnęła o godzinie 9.17, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki CAVATINA Holding S.A. wyniosła 3, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 199 sztuk. Obroty wyniosły 4,04 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na otwarciu.

Reklama

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 10,09 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku utrzymuje się na tym samym poziomie.

W środę CAVATINA Holding S.A. zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,61 proc. do poziomu 56 168 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z sektora nieruchomości do których należy także CAVATINA Holding S.A. ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-NRCHOM spadła o 0,50 proc. do poziomu 2 627 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z branży nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor nieruchomości zachowywał się gorzej niż CAVATINA Holding S.A., gdyż wartość indeksu WIG-NRCHOM spadła o 0,50 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Deweloper zarządzający wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi - od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »