Notowania akcji spółki CAVATINA Holding S.A. z 30 stycznia 2023 roku

W poniedziałek, 30 stycznia CAVATINA Holding S.A. (CAV) rozpoczęła notowania od poziomu 20,4 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 19,8 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki CAVATINA Holding S.A. wyniosła 3, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 168 sztuk. Obroty wyniosły 2,9 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 1,95 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 4,29 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 18,52 proc., a od początku roku nie zmieniła się.

Reklama

W poniedziałek CAVATINA Holding S.A. zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,11 proc. do poziomu 60 589 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,47 proc. Spółki z sektora nieruchomości do których należy także CAVATINA Holding S.A. ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-NRCHOM spadła o 0,67 proc. do poziomu 2 708 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z branży nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Deweloper zarządzający wszystkimi kluczowymi procesami inwestycyjnymi - od akwizycji, projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz po generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »