Notowania akcji spółki CI Games z 30 grudnia 2021 roku

W czwartek, 30 grudnia CI Games (CIG) rozpoczął notowania od poziomu 1,57 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.08 kurs akcji wzrósł do poziomu 1,596 zł, a następnie, o 10.30, spadł do wartości 1,553 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 1,578 zł.

Liczba transakcji dla spółki CI Games wyniosła 58, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 603 784 sztuk. Obroty wyniosły 891 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na otwarciu.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 2,33 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 1,48 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 29,34 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 18,83 proc.

W czwartek CI Games zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,21 proc. do poziomu 69 296 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,51 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także CI Games pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 0,67 proc. do poziomu 22 305 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

CI Games prowadzi działalność produkcyjną i wydawniczą na globalnym rynku gier wideo. Jest producentem, posiadającym własne studia produkcyjne, wydawcą własnych gier i licencjonowanych tytułów oraz dystrybutorem sprzedającym produkty bezpośrednio do sieci handlowych i dystrybucji cyfrowej. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »