Notowania akcji spółki CI Games z 7 października 2021 roku

W czwartek, 7 października CI Games (CIG) rozpoczął notowania od poziomu 1,545 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.09 kurs akcji spadł do poziomu 1,532 zł, a następnie wzrósł do wartości 1,611 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki CI Games wyniosła 63, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 842 198 sztuk. Obroty wyniosły 1,32 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 11,88 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 3,27 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 14,74 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 23,73 proc.

Reklama

W czwartek CI Games zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,47 proc. do poziomu 72 125 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 4,27 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także CI Games pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG.GAMES wzrosła o 1,20 proc. do poziomu 23 529 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

CI Games prowadzi działalność produkcyjną i wydawniczą na globalnym rynku gier wideo. Jest producentem, posiadającym własne studia produkcyjne, wydawcą własnych gier i licencjonowanych tytułów oraz dystrybutorem sprzedającym produkty bezpośrednio do sieci handlowych i dystrybucji cyfrowej. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »