Reklama

Notowania akcji spółki Comp z 26 listopada 2020 roku

W czwartek, 26 listopada Comp (CMP) rozpoczął notowania od poziomu 50,2 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.07 kurs akcji wzrósł do poziomu 50,6 zł, a następnie, o 16.49, spadł do wartości 49,8 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 50 zł.

Liczba transakcji dla spółki Comp wyniosła 16, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 178 sztuk. Obroty wyniosły 159 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 4,21 proc., w ciągu miesiąca spadła o 14,97 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 18,57 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 24,24 proc.

Reklama

W czwartek Comp zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,4 proc. do poziomu 53 187 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,4 proc. Spółki z branży IT do których należy także Comp ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-INFO spadła o 1,36 proc. do poziomu 3 660 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Comp to spółka technologiczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanych dla rynku handlu i usług. Jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania. Grupa jest również liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych (marki Novitus i Elzab) oferując szeroki wachlarz kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i rozwiązań wspierających sektor detaliczny. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »