Reklama

Notowania akcji spółki Comp z 30 sierpnia 2021 roku

W poniedziałek, 30 sierpnia Comp (CMP) rozpoczął notowania od poziomu 59,8 zł, czyli o 0,99 proc. mniej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 60,4 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 61 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Comp wyniosła 24, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 357 sztuk. Obroty wyniosły 317 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 2,69 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 0,66 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 5,86 proc., a od początku roku nie zmieniła się.

Reklama

W poniedziałek Comp zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,08 proc. do poziomu 70 527 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,99 proc. Spółki z branży IT do których należy także Comp pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 1,13 proc. do poziomu 4 626 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Comp to spółka technologiczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanych dla rynku handlu i usług. Jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania. Grupa jest również liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych (marki Novitus i Elzab) oferując szeroki wachlarz kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i rozwiązań wspierających sektor detaliczny. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »