Reklama

Notowania akcji spółki Creepy Jar S.A. z 14 stycznia 2022 roku

W piątek, 14 stycznia Creepy Jar S.A. (CRJ) rozpoczęło notowania od poziomu 843 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 10.11 kurs akcji spadł do poziomu 841 zł, a następnie o 14.42 wzrósł do wartości 852 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 845 zł.

Liczba transakcji dla spółki Creepy Jar S.A. wyniosła 42, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 461 sztuk. Obroty wyniosły 387 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 5,36 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 6,42 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 22,48 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 9,74 proc.

Reklama

W piątek Creepy Jar S.A. zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,93 proc. do poziomu 72 563 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,24 proc.

Spółka jest producentem gier z gatunku survival simulation. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »