Reklama

Notowania akcji spółki DataWalk S.A. z 26 stycznia 2021 roku

We wtorek, 26 stycznia DataWalk S.A. (DAT) rozpoczął notowania od poziomu 189 zł, czyli o 0,53 proc. więcej niż na zamknięciu poniedziałkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 188,0 zł. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 192 zł - spółka osiągnęła o godzinie 9.27 by na zamknięciu spaść do poziomu 189,5 zł.

Liczba transakcji dla spółki DataWalk S.A. wyniosła 37, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 479 sztuk. Obroty wyniosły 266 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost podobnie jak to miało miejsce w ostatni piątek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 1,81 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 256,20 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 240,83 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 2,32 proc.

We wtorek DataWalk S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,38 proc. do poziomu 57 785 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,8 proc. Spółki z sektora IT do których należy także DataWalk S.A. pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 0,86 proc. do poziomu 3 836 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Spółka zajmuje się zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami do analizy danych poprzez własną opatentowaną platformę analityczną. Znajduje ona zastosowanie w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym m.in. do wykrywania wyłudzeń, przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy czy analizowania i monitorowania procesów biznesowych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »