Reklama

Notowania akcji spółki DataWalk S.A. z 27 września 2021 roku

W poniedziałek, 27 września DataWalk S.A. (DAT) rozpoczął notowania od poziomu 240 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 235,5 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki DataWalk S.A. wyniosła 65, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 657 sztuk. Obroty wyniosły 869 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 8,60 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 34,98 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 37,93 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 21,21 proc.

Reklama

W poniedziałek DataWalk S.A. zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,19 proc. do poziomu 70 027 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki IT do których należy także DataWalk S.A. ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-INFO spadła o 0,50 proc. do poziomu 4 655 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża IT zachowywała się gorzej niż DataWalk S.A., gdyż wartość indeksu WIG-INFO spadła o 0,50 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Spółka zajmuje się zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami do analizy danych poprzez własną opatentowaną platformę analityczną. Znajduje ona zastosowanie w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym m.in. do wykrywania wyłudzeń, przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy czy analizowania i monitorowania procesów biznesowych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »