Reklama

Notowania akcji spółki Develia z 17 lutego 2021 roku

W środę, 17 lutego Develia (DVL) rozpoczęła notowania od poziomu 2,47 zł, czyli o 0,82 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 2,45 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 2,415 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Develia wyniosła 30, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 405 294 sztuk. Obroty wyniosły 975 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 4,48 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 13,69 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 10,91 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 11,39 proc.

Reklama

W środę Develia zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,69 proc. do poziomu 59 008 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z sektora nieruchomości do których należy także Develia pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-NRCHOM wzrosła o 0,13 proc. do poziomu 2 592 punktów. Pomimo pozytywnego oddziaływania branży nieruchomości na rynek indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor nieruchomości zachowywał się trochę lepiej niż Develia, gdyż wartość indeksu WIG-NRCHOM wzrosła o 0,13 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Develia jest spółką holdingową kontrolującą grupę firm, działających w sektorze nieruchomości mieszkaniowych (głównie o podwyższonym standardzie) oraz komercyjnych (biurowych, handlowych i usługowych). Realizuje projekty w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie. Katowicach, Gdańsku i Łodzi. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »