Reklama

Notowania akcji spółki Develia z 18 stycznia 2021 roku

W poniedziałek, 18 stycznia Develia (DVL) rozpoczęła notowania od poziomu 2,165 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 2,25 zł - spółka osiągnęła o godzinie 9.33 by na zamknięciu spaść do poziomu 2,2 zł.

Liczba transakcji dla spółki Develia wyniosła 33, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 151 722 sztuk. Obroty wyniosły 334 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 2,80 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 10,00 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 15,87 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 11,11 proc.

Reklama

W poniedziałek Develia zachowywała się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,73 proc. do poziomu 58 873 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 1,62 proc. Spółki z sektora nieruchomości do których należy także Develia pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-NRCHOM wzrosła o 1,27 proc. do poziomu 2 480 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Develia jest spółką holdingową kontrolującą grupę firm, działających w sektorze nieruchomości mieszkaniowych (głównie o podwyższonym standardzie) oraz komercyjnych (biurowych, handlowych i usługowych). Realizuje projekty w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie. Katowicach, Gdańsku i Łodzi. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »