Reklama

Notowania akcji spółki Develia z 20 stycznia 2022 roku

W czwartek, 20 stycznia Develia (DVL) rozpoczęła notowania od poziomu 3,46 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.22 kurs akcji wzrósł do poziomu 3,48 zł, a następnie, o 10.24, spadł do wartości 3,425 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 3,44 zł.

Liczba transakcji dla spółki Develia wyniosła 48, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 205 179 sztuk. Obroty wyniosły 689 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 14,67 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 36,51 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 56,36 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 16,61 proc.

Reklama

W czwartek Develia zachowywała się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,44 proc. do poziomu 70 420 punktów, a wartość spółki spadła aż o 0,58 proc. Spółki z branży nieruchomości do których należy także Develia ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-NRCHOM spadła o 0,73 proc. do poziomu 2 941 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Develia jest spółką holdingową kontrolującą grupę firm, działających w sektorze nieruchomości mieszkaniowych (głównie o podwyższonym standardzie) oraz komercyjnych (biurowych, handlowych i usługowych). Realizuje projekty w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie. Katowicach, Gdańsku i Łodzi. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »