Reklama

Notowania akcji spółki Dino z 8 lutego 2021 roku

W poniedziałek, 8 lutego Dino (DNP) rozpoczęła notowania od poziomu 263,2 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.52 kurs akcji spadł do poziomu 259,6 zł, a następnie o 16.16 wzrósł do wartości 268,4 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 265,8 zł.

Liczba transakcji dla spółki Dino wyniosła 124, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 118 224 sztuk. Obroty wyniosły 27,4 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 0,61 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 5,21 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 60,12 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 59,16 proc.

Reklama

W poniedziałek Dino zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,03 proc. do poziomu 57 439 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,99 proc.

Dino to sieć ponad 600 supermarketów proximity (sklepów w pobliżu miejsca zamieszkania lub pracy zaspokajających kompleksowo potrzeby klientów) zlokalizowanych głównie w zachodniej części Polski, w mniejszych miejscowościach, małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast. Spółka jest właścicielem większości nieruchomości i gruntów, na których zlokalizowane są sklepy. Supermarkety zaopatrywane są przez trzy centra dystrybucyjne: w Krotoszynie, Piotrkowie Trybunalskim i Jastrowiu. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »