Reklama

Notowania akcji spółki Echo Investment z 2 lutego 2022 roku

W środę, 2 lutego Echo Investment (ECH) rozpoczęło notowania od poziomu 4,04 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.48 kurs akcji spadł do poziomu 4,025 zł, a następnie wzrósł do wartości 4,06 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Echo Investment wyniosła 12, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 163 sztuk. Wzrost odbył się przy małym obrocie, który wyniósł 33 tys. złotych, a w ostatnim miesiącu średni obrót dla tych akcji wynosił 187 tys. zł.

W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 1,75 proc., w ciągu miesiąca spadła o 4,69 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 4,47 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 4,69 proc.

Reklama

W środę Echo Investment zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,33 proc. do poziomu 68 876 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,5 proc. Spółki z sektora nieruchomości do których należy także Echo Investment pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-NRCHOM wzrosła o 0,74 proc. do poziomu 2 903 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Echo Investment to jedna z największych w Polsce firm deweloperskich. Spółka realizuje inwestycje w trzech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych oraz budownictwie biurowym, skupiając się na największych miastach w Polsce. Od 2015 roku Echo Investment jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »