Notowania akcji spółki Echo Investment z 2 sierpnia 2021 roku

W poniedziałek, 2 sierpnia Echo Investment (ECH) rozpoczęło notowania od poziomu 4,55 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 4,62 zł - spółka osiągnęła o godzinie 10.22 by na zamknięciu spaść do poziomu 4,6 zł.

Liczba transakcji dla spółki Echo Investment wyniosła 20, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 16 403 sztuk. Obroty wyniosły 75,5 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 3,14 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 0,22 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 26,37 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 22,02 proc.

Reklama

W poniedziałek Echo Investment zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,3 proc. do poziomu 67 839 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,1 proc. Spółki z sektora nieruchomości do których należy także Echo Investment pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-NRCHOM wzrosła o 0,93 proc. do poziomu 3 106 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Echo Investment to jedna z największych w Polsce firm deweloperskich. Spółka realizuje inwestycje w trzech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych oraz budownictwie biurowym, skupiając się na największych miastach w Polsce. Od 2015 roku Echo Investment jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »