Reklama

Notowania akcji spółki Forte z 21 sierpnia 2020 roku

W piątek, 21 sierpnia Forte (FTE) rozpoczęło notowania od poziomu 26,5 zł, czyli o 1,85 proc. mniej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 27,0 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 27,1 zł - spółka osiągnęła o godzinie 16.29 by na zamknięciu spaść do poziomu 27,05 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Forte wyniosła 23, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 945 sztuk. Obroty wyniosły 106 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była piątą sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 6,29 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 0,92 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 8,63 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 11,31 proc.

W piątek Forte zachowywało się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,15 proc. do poziomu 51 920 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,19 proc.

Forte to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Oferuje bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, kuchni, sypialni i pokoju młodzieżowego produkowany w czterech zakładach. Znaczna część produkcji jest eksportowana na wiele rynków europejskich. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »