Reklama

Notowania akcji spółki Games Operators S.A. z 12 lutego 2021 roku

W piątek, 12 lutego Games Operators S.A. (GOP) rozpoczął notowania od poziomu 31 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 29,9 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Games Operators S.A. wyniosła 31, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 6 898 sztuk. Obroty wyniosły 209 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 5,14 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 37,13 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W piątek Games Operators S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,63 proc. do poziomu 57 428 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,65 proc.

Games Operators to spółka wydawnicza, która inwestuje, publikuje i promuje gry wideo (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »