Reklama

Notowania akcji spółki Games Operators S.A. z 13 stycznia 2021 roku

W środę, 13 stycznia Games Operators S.A. (GOP) rozpoczął notowania od poziomu 22,35 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 22,92 zł - spółka osiągnęła o godzinie 11.45 by na zamknięciu spaść do poziomu 22,9 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Games Operators S.A. wyniosła 30, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 608 sztuk. Obroty wyniosły 81,5 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 2,05 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 1,78 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku akcjonariusze zyskali 11,98 proc.

W środę Games Operators S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,06 proc. do poziomu 58 533 punktów, a wartość spółki wzrosła o 2,46 proc.

Games Operators to spółka wydawnicza, która inwestuje, publikuje i promuje gry wideo (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »