Notowania akcji spółki Games Operators S.A. z 25 lutego 2021 roku

W czwartek, 25 lutego Games Operators S.A. (GOP) rozpoczął notowania od poziomu 22,5 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 10.08 kurs akcji wzrósł do poziomu 22,58 zł, a następnie, o 13.19, spadł do wartości 22,1 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 22,2 zł.

Liczba transakcji dla spółki Games Operators S.A. wyniosła 33, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 304 sztuk. Spadek odbył się przy małym obrocie, więc inwestorzy powinni obserwować co będzie się działo na kolejnych sesjach. Obroty wyniosły 73,1 tys. złotych, a w ostatnim miesiącu średni obrót dla tych akcji wynosił 576 tys. zł.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 28,36 proc., w ciągu miesiąca spadła o 28,36 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W czwartek Games Operators S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,19 proc. do poziomu 57 706 punktów, a wartość spółki spadła o 1,33 proc.

Games Operators to spółka wydawnicza, która inwestuje, publikuje i promuje gry wideo (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »