Notowania akcji spółki Grenevia S.A. z 14 czerwca 2023 roku

W środę, 14 czerwca Grenevia S.A. (GEA) rozpoczęła notowania od poziomu 3,295 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.12 kurs akcji wzrósł do poziomu 3,3 zł, a następnie, o 14.29, spadł do wartości 3,21 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 3,28 zł.

Liczba transakcji dla spółki Grenevia S.A. wyniosła 36, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 92 395 sztuk. Obroty wyniosły 291 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 0,31 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 5,61 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 22,85 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 0,61 proc.

Reklama

W środę Grenevia S.A. zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 2,11 proc. do poziomu 67 006 punktów, a wartość spółki spadła o 0,46 proc.

Grenevia jest ogniwem łączącym inwestorów z zieloną transformacją. Wspieramy perspektywiczne projekty, które zmieniają przemysł i pomagają budować niskoemisyjną gospodarkę. Dajemy inwestorom giełdowym unikalną na rynku ekspozycję na wzrostowe spółki z zielonego megatrendu z jednoczesnym ograniczeniem ryzyka zapewnionym przez nasz tradycyjny biznes. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »