Reklama

Notowania akcji spółki Grodno S.A. z 17 grudnia 2020 roku

W czwartek, 17 grudnia Grodno S.A. (GRN) rozpoczęło notowania od poziomu 14,4 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.08 kurs akcji wzrósł do poziomu 14,55 zł, a następnie, o 15.36, spadł do wartości 13,5 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 13,6 zł.

Liczba transakcji dla spółki Grodno S.A. wyniosła 104, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 178 376 sztuk. Obroty wyniosły 2,44 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 2 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 13,81 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 4,21 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 147,27 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 117,95 proc.

Reklama

W czwartek Grodno S.A. zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,59 proc. do poziomu 56 176 punktów, a wartość spółki spadła aż o 5,56 proc.

Grodno SA to jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce. Oferta obejmuje rozwiązania z sektora automatyki, fotowoltaiki, oświetlenia oraz klimatyzacji. Spółka świadczy doradztwo i usługi specjalistyczne – przeprowadza audyty energetyczne i oświetleniowe. Sieć dystrybucyjna Grodna obejmuje 46 własnych punktów sprzedaży oraz 1 oddział franczyzowy. Spółka należy do grupy dystrybutorów elektrotechnicznych FEGIME Polska. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »