Reklama

Notowania akcji spółki Harper Hygienics S.A. z 1 lutego 2021 roku

W poniedziałek, 1 lutego Harper Hygienics S.A. (HRP) rozpoczął notowania od poziomu 13,05 zł, czyli o 0,77 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 12,95 zł. O godzinie 9.04 kurs akcji spadł do poziomu 13 zł, a następnie o 13.28 wzrósł do wartości 13,75 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 13,15 zł.

Liczba transakcji dla spółki Harper Hygienics S.A. wyniosła 60, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 37 189 sztuk. Obroty wyniosły 490 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 4 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca obniżyła się o 22,65 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 12919,80 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 22,65 proc.

W poniedziałek Harper Hygienics S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,85 proc. do poziomu 57 465 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,54 proc. Spółki z sektora odzieżowego do których należy także Harper Hygienics S.A. pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-ODZIEZ wzrosła o 1,04 proc. do poziomu 4 875 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek odzieżowych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Harper Hygienics to wywtórca produktów kosmetyczno-higienicznych do oczyszczania skóry. Główna marka spółki to Cleanic, pod którą oferowanych jest kilkadziesiąt produktów. Firma zajmuje się także produkcją marek własnych dla sieci handlowych. Duża część produkcji trafia na eksport. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »