Notowania akcji spółki Harper Hygienics S.A. z 13 stycznia 2021 roku

W środę, 13 stycznia Harper Hygienics S.A. (HRP) rozpoczął notowania od poziomu 14,6 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.03 kurs akcji wzrósł do poziomu 14,7 zł, a następnie, o 16.29, spadł do wartości 13,95 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 14,25 zł.

Liczba transakcji dla spółki Harper Hygienics S.A. wyniosła 62, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 39 685 sztuk. Obroty wyniosły 566 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 2,52 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 14,00 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 10861,54 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 16,18 proc.

W środę Harper Hygienics S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,06 proc. do poziomu 58 533 punktów, a wartość spółki spadła aż o 2,4 proc. Spółki odzieżowe do których należy także Harper Hygienics S.A. ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-ODZIEZ spadła o 1,03 proc. do poziomu 4 833 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z branży odzieżowej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Harper Hygienics to wywtórca produktów kosmetyczno-higienicznych do oczyszczania skóry. Główna marka spółki to Cleanic, pod którą oferowanych jest kilkadziesiąt produktów. Firma zajmuje się także produkcją marek własnych dla sieci handlowych. Duża część produkcji trafia na eksport. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »