Reklama

Notowania akcji spółki Harper Hygienics S.A. z 17 lutego 2021 roku

W środę, 17 lutego Harper Hygienics S.A. (HRP) rozpoczął notowania od poziomu 14,5 zł, czyli o 1,75 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 14,25 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 14,05 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Harper Hygienics S.A. wyniosła 37, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 15 340 sztuk. Spadek był przy małym obrocie, więc inwestorzy powinni obserwować co będzie się działo na kolejnych sesjach. Obroty wyniosły 217 tys. złotych, a w ostatnim miesiącu średni obrót dla tych akcji wynosił 745 tys. zł.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 1,05 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 1,80 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 14050,00 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 14 050 proc.

W środę Harper Hygienics S.A. zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,69 proc. do poziomu 59 008 punktów, a wartość spółki spadła aż o 0,7 proc. Spółki odzieżowe do których należy także Harper Hygienics S.A. ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-ODZIEZ spadła o 0,31 proc. do poziomu 5 389 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora odzieżowego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Harper Hygienics to wywtórca produktów kosmetyczno-higienicznych do oczyszczania skóry. Główna marka spółki to Cleanic, pod którą oferowanych jest kilkadziesiąt produktów. Firma zajmuje się także produkcją marek własnych dla sieci handlowych. Duża część produkcji trafia na eksport. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »