Reklama

Notowania akcji spółki Harper Hygienics S.A. z 18 lutego 2021 roku

W czwartek, 18 lutego Harper Hygienics S.A. (HRP) rozpoczął notowania od poziomu 14,15 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 13.01 kurs akcji wzrósł do poziomu 14,6 zł, a następnie, o 16.06, spadł do wartości 14 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 14,15 zł.

Liczba transakcji dla spółki Harper Hygienics S.A. wyniosła 48, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 35 169 sztuk. Obroty wyniosły 498 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 3,74 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 6,39 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 14050,00 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 14 050 proc.

Reklama

W czwartek Harper Hygienics S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,55 proc. do poziomu 58 684 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z sektora odzieżowego do których należy także Harper Hygienics S.A. ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-ODZIEZ spadła o 0,34 proc. do poziomu 5 370 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z branży odzieżowej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor odzieżowy zachowywał się gorzej niż Harper Hygienics S.A., gdyż wartość indeksu WIG-ODZIEZ spadła o 0,34 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Harper Hygienics to wywtórca produktów kosmetyczno-higienicznych do oczyszczania skóry. Główna marka spółki to Cleanic, pod którą oferowanych jest kilkadziesiąt produktów. Firma zajmuje się także produkcją marek własnych dla sieci handlowych. Duża część produkcji trafia na eksport. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »