Reklama

Notowania akcji spółki Harper Hygienics S.A. z 25 lutego 2021 roku

W czwartek, 25 lutego Harper Hygienics S.A. (HRP) rozpoczął notowania od poziomu 15,4 zł, czyli o 0,65 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 15,3 zł. O godzinie 11.12 kurs akcji spadł do poziomu 15,1 zł, a następnie o 11.28 wzrósł do wartości 15,6 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 15,5 zł.

Liczba transakcji dla spółki Harper Hygienics S.A. wyniosła 47, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 31 635 sztuk. Obroty wyniosły 484 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była trzecią sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 8,77 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 16,98 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 15400,00 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 715,79 proc.

W czwartek Harper Hygienics S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,19 proc. do poziomu 57 706 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,31 proc. Spółki z sektora odzieżowego do których należy także Harper Hygienics S.A. pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-ODZIEZ wzrosła o 0,22 proc. do poziomu 5 148 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży odzieżowej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Harper Hygienics to wywtórca produktów kosmetyczno-higienicznych do oczyszczania skóry. Główna marka spółki to Cleanic, pod którą oferowanych jest kilkadziesiąt produktów. Firma zajmuje się także produkcją marek własnych dla sieci handlowych. Duża część produkcji trafia na eksport. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »