Reklama

Notowania akcji spółki Harper Hygienics S.A. z 4 maja 2021 roku

We wtorek, 4 maja Harper Hygienics S.A. (HRP) rozpoczął notowania od poziomu 10,38 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.39 kurs akcji wzrósł do poziomu 10,4 zł, a następnie, o 16.31, spadł do wartości 9,9 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 10 zł.

Liczba transakcji dla spółki Harper Hygienics S.A. wyniosła 34, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 9 233 sztuk. Obroty wyniosły 88,2 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 11,97 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 15,97 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 125,23 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 102,84 proc.

Reklama

We wtorek Harper Hygienics S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,4 proc. do poziomu 59 960 punktów, a wartość spółki spadła aż o 3,66 proc. Spółki z sektora odzieżowego do których należy także Harper Hygienics S.A. ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-ODZIEZ spadła o 2,64 proc. do poziomu 5 924 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek odzieżowych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Harper Hygienics to wywtórca produktów kosmetyczno-higienicznych do oczyszczania skóry. Główna marka spółki to Cleanic, pod którą oferowanych jest kilkadziesiąt produktów. Firma zajmuje się także produkcją marek własnych dla sieci handlowych. Duża część produkcji trafia na eksport. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »