Reklama

Notowania akcji spółki Harper Hygienics S.A. z 4 marca 2021 roku

W czwartek, 4 marca Harper Hygienics S.A. (HRP) rozpoczął notowania od poziomu 11,85 zł, czyli o 0,42 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 11,8 zł. O godzinie 9.41 kurs akcji wzrósł do poziomu 12,1 zł, a następnie, o 11.54, spadł do wartości 11,6 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 11,8 zł.

Liczba transakcji dla spółki Harper Hygienics S.A. wyniosła 80, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 40 244 sztuk. Obroty wyniosły 457 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 22,88 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 8,88 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 521,05 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 281,88 proc.

W czwartek Harper Hygienics S.A. zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,05 proc. do poziomu 57 870 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z branży odzieżowej do których należy także Harper Hygienics S.A. pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-ODZIEZ wzrosła o 0,88 proc. do poziomu 5 085 punktów. Pomimo pozytywnego oddziaływania sektora odzieżowego na rynek indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża odzieżowa zachowywała się lepiej niż Harper Hygienics S.A., gdyż wartość indeksu WIG-ODZIEZ wzrosła o 0,88 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Harper Hygienics to wywtórca produktów kosmetyczno-higienicznych do oczyszczania skóry. Główna marka spółki to Cleanic, pod którą oferowanych jest kilkadziesiąt produktów. Firma zajmuje się także produkcją marek własnych dla sieci handlowych. Duża część produkcji trafia na eksport. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »