Reklama

Notowania akcji spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) z 15 listopada 2021 roku

W poniedziałek, 15 listopada Huuuge, Inc. (Dover, USA) (HUGE) rozpoczęło notowania od poziomu 31,8 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.10 kurs akcji wzrósł do poziomu 31,99 zł, a następnie, o 12.53, spadł do wartości 31,3 zł, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) wyniosła 51, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 16 300 sztuk. Obroty wyniosły 421 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 6,29 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 11,34 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W poniedziałek Huuuge, Inc. (Dover, USA) zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,67 proc. do poziomu 72 086 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,57 proc.

Międzynarodowy twórca i wydawca gier typu free-to-play na urządzenia mobilne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »