Reklama

Notowania akcji spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) z 19 stycznia 2022 roku

W środę, 19 stycznia Huuuge, Inc. (Dover, USA) (HUGE) rozpoczęło notowania od poziomu 26 zł, czyli o 1,89 proc. mniej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 26,5 zł. O godzinie 9.09 kurs akcji spadł do poziomu 25,805 zł, a następnie o 11.57 wzrósł do wartości 26,8 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 26,6 zł.

Liczba transakcji dla spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) wyniosła 54, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 37 602 sztuk. Obroty wyniosły 962 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 2 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 4,32 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 5,14 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku akcjonariusze zyskali 6,83 proc.

W środę Huuuge, Inc. (Dover, USA) zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,25 proc. do poziomu 70 733 punktów, a wartość spółki wzrosła o 0,38 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Huuuge, Inc. (Dover, USA) ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG.GAMES spadła o 2,35 proc. do poziomu 22 470 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały makrosektor producentów gier zachowywał się dużo gorzej niż Huuuge, Inc. (Dover, USA), gdyż wartość indeksu WIG.GAMES spadła o 2,35 proc., a wartość spółki wzrosła o 0,38 proc.

Międzynarodowy twórca i wydawca gier typu free-to-play na urządzenia mobilne. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »