Reklama

Notowania akcji spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) z 20 stycznia 2022 roku

W czwartek, 20 stycznia Huuuge, Inc. (Dover, USA) (HUGE) rozpoczęło notowania od poziomu 26,65 zł, czyli o 0,19 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 26,6 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 26,01 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) wyniosła 51, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 30 498 sztuk. Obroty wyniosły 694 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 4,01 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 3,20 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku akcjonariusze zyskali 4,86 proc.

W czwartek Huuuge, Inc. (Dover, USA) zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,44 proc. do poziomu 70 420 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,84 proc. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także Huuuge, Inc. (Dover, USA) ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG.GAMES spadła o 2,24 proc. do poziomu 21 966 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Międzynarodowy twórca i wydawca gier typu free-to-play na urządzenia mobilne. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »