Reklama

Notowania akcji spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) z 22 października 2021 roku

W piątek, 22 października Huuuge, Inc. (Dover, USA) (HUGE) rozpoczęło notowania od poziomu 35,85 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 35,075 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Huuuge, Inc. (Dover, USA) wyniosła 33, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 13 538 sztuk. Obroty wyniosły 471 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 4,69 proc., w ciągu miesiąca spadła o 12,31 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

Reklama

W piątek Huuuge, Inc. (Dover, USA) zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,29 proc. do poziomu 73 602 punktów, a wartość spółki spadła aż o 2,16 proc.

Międzynarodowy twórca i wydawca gier typu free-to-play na urządzenia mobilne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »